İş Bankası Dostluğumuza Ne Oldu!

İbrahim E. |

İş Bankasından daha önce maaş alan bir müşteriyim. İş Bankası her yıl tarafıma attığı maillerde kartınızı iptal ettirmeyin. Dostluğumuz baki kalsın içerikli mailler atmaktadır. Ben de her yıl tarafıma tahakkuk eden üyelik aidatını bankanın müşteri temsilcisini arayarak, iptal ettirmekteydim. Ancak bu ay kartıma 81.00 TL üyelik aidatı yansımış. Yine müracaatımı yaptım ve iptal edilmediği yönünde mail geldi. Bankanın sözünde durarak üyelik aidatımı iptal etmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  13:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi