İş Bankası Dönüş Yapmıyor.

Ebru H. |

İş Bankası tarafından alınan aidat ücreti ile yazdığım şikayete dönüş yapılacağı bilgisi verildiği halde hala dönüş yapılmadı. Bu şikayetinde altına yazacakları cevap yine copy-paste olarak dönüş yapmak olacaktır. Müşterisine bu kadar önem vermeyen bir banka ile ilgili çalışmak mı? bir daha düşünün derim. Bankada bulunan hesabımı kart ücreti aldığınız için değil, müşterilerinize hiç önem vermediğiniz için kapattıracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  17:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi