İş Bankası Dönüş Alamıyorum....

Gülnur B. |

Bundan birkaç hafta evvel kredi kartı bilgilerimin 3.kişiler eline geçmiş olabileceği tespit edilmiş ve onayım üzerine kart bloke edilmişti, öncelikle bu durum için teşekkür ederim.
Buarada size ait olmadığını düşündüğünüz bir ödeme varsa bildirin dediler ve ben harcama itiraz formunu birkaç defa faksladım, ilgili birimin telefonuna ulaşmak mümkün değil. Şubedeki temsilcim mutlaka birkaç gün içinde dönerler dedi fakat dönüş alamıyorum.
Konuyla alakalı yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  11:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi