15 Ocak 2015

İş Bankası Dönem Hesap İşletim Masrafı Kesti.

Öğrenci olmama rağmen senelerdir İş Bankası banka kartımdan hesap işletim masrafı çekiyor. Bu rakam toplamda yaklaşık 800 TL'ye ulaştı. İşletim masrafını fark ettiğimde bana öğrenci belgenle dilekçe yaz iade ederler ve o sürede kesmezler para dediler.

Yazdım sadece bir tanesinin yaklaşık 50 TL'sını iade ettiler. Mezun olacağım tarihi ibraz etmeme rağmen hala hesap işletim masrafı çekmeye devam ediyorlar. Öğrencilik hayatım boyunca benim 2 senelik harç paramı bu banka çekmiş durumda ve iadesi söz konusu değilmiş. Dilekçeyle de sadece bir tanesini iade ettiler, hala çekmeye devam ediyorlar. Böyle sorumsuzluk olamaz, müşterileri bu kadar mağdur etmemeli bir banka.

Kübra 276 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön