27 Haziran 2013

İş Bankası Dönem Hesap İşletim Masrafı Aldı!

2 sene önce Türkiye İş Bankası'ndan açtırmış olduğum vadesiz TL hesabımdan, günümüze kadar tam 222 TL ücret kesilmiştir. Hesabı açtırdığım günden itibaren Marmara Üniversitesi'nde öğrenci olma durumum haricinde, ayrıca habersiz olarak nakit para kesintisi nedeniyle zaman zaman İş Bankası tarafından zor durumda bırakıldım. Tüketici haklarına aykırı olarak yaptıkları bu haksız eylem sonucunda mağdur durumdayım. Gereken dilekçeleri verdim. 222 TL paramın geri iadesini istedim ve iade edilmemesi durumunda Tüketici Derneği ile yaptığım görüşmeye dayanarak İlçe Kaymakamlığı hakem heyetine gerekli başvurularda bulunup yasal hakkımın iadesini alacağım.

Mustafa 549 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Temmuz 2013

    Önceki dönemlerle ilgili ödememi muhasebe defterleri kapandığı için alamadım, sadece son döneme ait ücret ödememi alabildim bu nedenle yarı yarıya bir memnuniyet söz konusu. Teşekkürler.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön