İş Bankası Dokuma Şubesi'nde Müşteriye Sıfır İlgi Hoşgörü.

Mustafa Ş. |

İş Bankası Dokuma şubesinde kredi işlemi yaptırmak isterken müşteri temsilcisiyle işlem yaptırdığım esnada işlemler tam bitmemişken N. S. isimli kadın bilgilerimi tam doldurmadan ve bilgilerimi incelemeyip sizin işleminizi yapmıyorum onaylamıyorum diyerek benim işlemimi iptal etmiştir. Ve böyle insanlar bankalarda nasıl halka hizmet vermektedir aklım almamakla birlikte gereğinin yapılmasını yetkililerden rica ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  16:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi