18 Nisan 2013

İş Bankası Dilekçemi Kabul Etmedi!

Geçtiğimiz yıl sonunda T.İş Bankası Ümitköy Şubesinde eşime ait olan hesap için hesap işletim ücreti yansıtıldı.Görüştüğümüz şube yetkilileri dilekçe ile Şube Md.lüğüne başvuruda bulunmamızı istedi.Yaklaşık 13 yıldır bu şube ile çalışmaktayız.

Gerek eşimin gerekse benim bu şube üzerinden çok sayıda hesabımız ve kredi kartlarımız bulunmakta.Şimdi bunları teker teker iptal ettiriyoruz.Sebebine gelince nazik bir şekilde dilekçemizi uygun görmediler.Kesilen tutar 46 TL'sı.Dönem 6 aylık.Bankaların bu tutum ve davranışlarından şikayetçiyiz.

Burak 39 Okunma

Cevaplar

  • Burak10 Kasım 2013

    Tüm bankaların bu tarz uygulamalarını kınıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön