15 Temmuz 2013

İş Bankası Dilekçeme Rağmen Hesap Kapatılmadı!

2001'den bu yana kullandığım ve Bursa Şubesi'nden aldığım maaş ve kredi kartımı kapatmak amacıyla görev yaptığım Mardin şubesine giderek bir dilekçe yazdım. Özellikle şube görevlisine sorarak, hiç bir ilişkim kalmayacak şekilde kart ve hesaplarımın kapatılmasını istedim (Yıl 2012). Tayinim Eskişehir'e çıktığında müdürlüğün anlaşması olan İş Bankası'ndan tekrar maaş kartı verdiler (kredi kartı almadım). bir ay sonra yaklaşık 65 TL olan kredi kartı borcu geldi.

Eskişehir Şubesi'nden bir dilekçe ile ve de Bursa şubesinden bir kaç kişi ile görüşmeme rağmen bu işi sonuçlandıracak bir cevap alamadım. Belki de 7-8 kişi ile görüşmeme rağmen. Dilekçeme istinaden neden hesap kapatılmamıştır?

Akın 35 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön