İş Bankası Dilekçe Hakkında Bilgi Vermedi!

İsmail D. |

05.07.2013 tarihinde , İş Bankas Afyonkarahisar Şubenizde personeliniz olan y**m** isimli yetkiliye dilekçemi vermiştim ; yalnız bugün Afyon şubenize dilekçe hakkında bilgi almaya gitmeme rağmen; bana yardımcı olunmadı . Sadece biz dilekçeyi alıp merkeze fax çektik . Şube yetkiliniz; 08507240724 numarayı arayarak bilgi alınız diyerek, bana net bilgi vermemişlerdir .

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  17:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi