İş Bankası Dekont Ücreti!

Kadir Y. |

İş Bankası'ndan geçmiş yıllarda çekmiş olduğum kredilere ait dekont talep ettim. Fakat banka görevlisi bu dekont için benden 52. 5 TL talep etti. Bu sadece İş Bankası'na ait bir uygulama mıdır, anlayamadım. Çünkü bu ücreti diğer bankalar talep etmemekte. Müşterisi olmama rağmen ve aynı zamanda verilmesi gereken bir dekonttan ücret istenilmesi tamamen tuhaflık. Bu konuda şikayetçiyim ve en kısa sürede İş Bankası'na ait kredi kartımı ve hesaplarımı kapatmaya düşünüyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  19:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi