16 Şubat 2015

İş Bankası Dask Sigorta Sorunu!

Ankara Güvenevler şubesinden almış olduğum Konut Kredisine yapılan Zorunlu DASK sigortası telefonuma ''Vadesi 28.02.2015 tarihinde sona erecek olan 255***55 no.lu Zorunlu Deprem Sigortası Poliçenizin yenilenmesi için acentenizi arayın, % 20 indirimden faydalanın'' şeklinde 30.01.2015 saat 18:07 de mesaj geldi.

Daha sonra 12 Şubat 2015 te DASK tarafından Anadolu Sigorta tarafından sigorta poliçesinin düzenlenmiş olduğuna dair başka mesaj geldi. Ayrıca onay vermediğim ve İş Bankası Güven evler Şubesindeki hesabımdan değil de tesadüfen Ankara Gölbaşı İş Bankası hesabıma bağlı şimdiye kadar hiç kullanmadığım kredi kartı hesabımdan tahsil edildiğini gördüm. Mağduriyetimin giderilmesi.

Nuray 420 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön