İş Bankası Chip Para Yüklenmedi.

Mevlüt Murat G. |

Hepsiburada.com'dan yaptığım alışveriş sonrası kampanyadan kazanmış olduğun hediye chip para hesabıma yüklenmedi, şikayetleri okuduğumda bunun sürekli yaşanan bir sorun olduğunu gördüm. Keşke önceden okusaydım, bankalar yanıltmaya devam ediyor, bu nasıl bir saygısızlıktır, anlamadım. Bir de utanmadan chip para kullanım süresini de 23 Haziran yapmışlar, yani daha yükleyeceklerde. Hepsiburada.com'a da yakıştıramadım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mevlüt Murat G.
  19 Haziran
  18:36

  İlginiz için teşekkürler şikayetvar

 • 15 Haziran
  12:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi