18 Ekim 2016

İş Bankası Cevahir Şubesi Tek Vezne Çalışıyor!

Avrupa'nın en büyük AVM'lerinden biri olan Cevahir'deki şubede, düşünün günde kaç kişi burada işlem yapmaya çalışıyor, yalnızca 1 vezne çalışıyor. Ben yıllardır bu şubenin müşterisiyim, herhalde en son 3 yıl önce falan 3 veznenin aynı anda çalıştığını gördüm. Sıra numarası alalı tam 50 dk oldu, hala bekliyorum. Hatanın ben de olduğunu düşünüp sıramın geçtiğini zannettim ve veznedeki beyefendiye sordum. Hata bende değilmiş; gerçekten 222'den 223'e 45 dk.'dır geçememiş sıra! Türkiye'nin en köklü ve güçlü bankalarından biri yahu bu! Dün kurulmadınız!

Hazar 424 Okunma

Cevaplar

  • Hazar 13 Kasım 2017

    Aradan geçen 1 seneye rağmen hiçbir değişiklik yok. Hala 1 vezne çalışıyor ve 1 saat sıra bekliyoruz! Daha kötüsünü görmedim.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön