İş Bankası Cevahir Avm Çalışanlarının Davranışı!

İbrahim K. |

Biz genelde Ziraat Bankası'na laf atarız ama ben bu kadar yavaş çalışan ve laubali bir banka şubesi daha görmedim. AVM içindeki çalışan arkadaşlarına öncelik vermeler. Örneğin şubenin güvenliği göstergede sıra numarasının altında yazan gişe numarasını sanki sıra numarası gibi kullanıp "senin numaran 3 değil miydi" diyerek gözümüzün içine baka baka arkadaşını gişeye götürdü. Diğer bir banko görevlisi ise o sırada gelen bir yabancı uyrukluyla gündelik bir muhabbete daldı. Kısacası tamamen yanıltma bir hizmet. Bankayı kendi dükkanları gibi kullanıyorlar desek yeridir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  07 Nisan
  18:35

  \'Bize Ulaşın\' linkinden yapayım da başkaları görmesin değil mi. Buraya yazma amacım başkalarının da görmesi zaten. Siz çalışanlarınıza gereken uyarıyı yapın yeterli. Ben ulaşacak yer bulurum size

  tşk.

 • 03 Nisan
  09:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi