18 Ocak 2014

İş Bankası Çektiğim Tüm Kredilerin Ödeme Planlarını Vermiyor!

İş Bankasında hesabımı kapattığım için bana geriye dönük hiçbir evrak veremeyiz denildi. Ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak 2004 tarihinde ve sonrasında İş Bankası (Atatürk'ünBankası)'ndan bu güne kadar çektiğim tüm kredilerimin ödeme planını istiyorum! Tabi siz Muz Cumhuriyeti bankasıysanız bilemem ama bilin ki burası Türkiye hemşerim saygılarımla!

İshak 375 Okunma

Cevaplar

  • İshak22 Ocak 2014

    kardeşim vermiyorlaaaarrrrr. oyüzden buraya yazdık gittim yine vermedilerrrrr. ben kime yazıyorum karşımda bilgisayar programımı var . BANA hitaben bana özel bilgilerle cevap verin.KLİŞELEŞMİŞ CEVAPverirseniz olmuyor. e postama gönderin bu iş bitsin .ÇÖZÜM BÖYLE OLUR.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön