İş Bankası Cebe Havale Referans Numarası Hatası.

Burcu Ö. |

İşbank cebe havale işlemi ile eşime 21/01/2015 akşam 9 dan sonra 20 TL gönderdim.
Eşime gelen referans numarası ile parayı çekemedi çünkü hata verdi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Tekrar referans numarası gönderemediklerini söylediler çünkü çekmiş olabilirmişiz.

Madem çektik hangi ATM den dediğimde ise ATM bilgisi göremediler çünkü çekmedik saçma sapan bahaneler olabilirler bir işi beceremiyorsanız o zaman yapmayacaksınız, insanları mağdur etmeye ne hakkınız var?

Çözüm istiyorum bahaneler olabilirler değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu Ö.
  22 Ocak
  12:04

  Zaten öncelikle müşteri hizmetleriyle irtibata geçtim
  Çözüm bulamadığınız için buraya yazdım herkes görsün herkes bilsin

 • 22 Ocak
  11:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi