İş Bankası Cebe Havale...

Melih G. |

İş Bankası hesabımdan cebe havale işlemi yaptım. 9 saat geçmesine rağmen referans numarası ulaşmadı. Acil ihtiyaç olduğunda kullanılacak olan sistem maalesef çalışmadı. İşlemin iptalini istediğimde ise şubeye gitmem gerektiği söylendi. Şube ise böyle bir işlemin mümkün olmadığını belirtti. Hem referans numarası ulaşmıyor hem de işlem iptal edilemiyor. Başka bir bankanın cepbankını defalarca kullandım. Uygulama üzerinden işlem anında iptal edilebiliyor. Böyle bir sistem varken İş Bankası'nda neden iptal edilemeyen bir cebe havale işlemi mevcut! Arada hafta sonu da olduğu için paramı yaklaşık 5 gün geri alamayacağım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  13:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi