İş Bankası Çalışmayan Banka Personeli!

Tarık G. |

27/01/2016 tarihinde Eskişehir Eskibağlar İş Bankası şubesine yaklaşık bir senedir tarafıma ödenmeyen dosya masrafımın tahsilatı için gittim. Saat 14:00 sularında sıra numaramı almış olmama rağmen, aradan geçen süre zarfında işlemim gerçekleştirilmedi. Ben ve bankadaki diğer müşteriler sebep gösterilmeksizin saatlerce bekletildik. Bizim gördüğümüz dört adet gişe olmasına rağmen bu gişelerin sadece bir tanesi aralıklarla işlem yapmaktaydı. Durumu diğer müşterilerle banka müdürüne anlatmamıza rağmen, sonuç alamadık ve aynı vurdumduymazlık devam etti. Sonuç olarak bankayı işlemimizi gerçekleştiremeden terk ettik. Daha önce de aynı şubeyle benzer sorunlar yaşamıştım. Bu konuda sizlerden yardım beklemekteyim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık G.
  15 Haziran
  06:01

  Değişen hiçbir şey yok ayrıca benimle de iletişime geçilmedi kopyala yapıştır her şikeyete yazın aynısını

 • 28 Ocak
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi