İş Bankası Çalışanlarının Prim İçin Yolladıkları Kredi Kartı!

Caglar T. |

Bana 6 yıl önce maaş kartı aracılığıyla evime kredi kartı yollandı. Ben bunu istememe rağmen geldi. Bir kerede internet üzerinden alışveriş yaptım ve kırdım attım. Sonra bana bu kartı yollayan iş bankası yetkililerine durumu söyledim hiç bir ücret yoktur dediler ama şimdi baktığımda 125 lira kart parası borcum gözüküyor. Prim için herkesin evine kredi kartı yollayan İş Bankası yetkilileri biz kolay kazanmıyoruz. Bu paraları sizler ise bizim paramızla primler alıyorsunuz ama bizi hiç düşünmeden.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Habersiz Kart Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  14:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi