05 Ekim 2015

İş Bankası Çalışanların Yavaşlığı, İlgisizliği ve İşlem Yapmaması.

05.10.2015 tarihinde saat 11.00'de İş Bankası Binevler/Edirne Şubesinden kredi kartı başvurusu yapmak üzere bireysel işlem için sıra numarası aldım. Aldığım numara 758 idi. Bireysel çalışanı B. O. 1 saat boyunca sadece 2 kişinin işlemini yapabildi. Keyfi ve rahat hareketleri sürekli telefonla görüşmesi beni ve diğer sırada bekleyenleri huzursuz etti.

Bunun yanında diğer bireysel çalışanı S. M. sürekli olarak etrafta dolaşıyor,1 tane müşteri bankına oturtmuş başka bir hiçbir müşteri ile ilgilenmiyordu. B. O. ve S. M.'nin müşterilere yaklaşımından sonra ben o şubeyi asla kullanmam. Bu iki personelin ikaz edilmesini talep ediyorum. BDDK ve BİMER'e şikayet ettim.

Tolga 87 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön