29 Ağustos 2013

İş Bankası Çağrı Merkezinin İlgisizliği Nedeni İle Zarar Ettim!

İş Bankası'na iş cep hatası nedeni ile altınlar satıldı diyerek aradım ve acil dönüş beklediğimi ilettim. Acil olarak kayıt açtıklarını ilettiler ve beklememi söylediler. Dönüş yapmadılar. Defalarca aradım dönüş yapılmadığı için tekrar altın alamadığımı zararın İş Bankası'na ait olduğunu ilettim. Altın gramı 82,07 idi.

Çağrı merkezi 8 gün sonra beni arayarak (gramı 90 lira iken) iş cepte hata olmadığını iletti beni suçlu konumuna düşürdü. Peki neden dönüş yapmadınız zamanında arasaydınız 82 liradan 83 liradan altın alabilirdim dediğimde herhangi bir yorum yapmadan geçiştirdiler. Ses kayıtlarını bile dinlememişler.

İş Bankası ilgisizliği yüzünden 96 gram altında gram başına şu an 12 lira zarar!

Harun 72 Okunma

Cevaplar

 • Harun02 Ekim 2013

  Tarih 02.10.2013 ve iş bankası o kadar sorumsuz ki tarafıma en ufak bir açıklama halen yapmadı..!!!

 • Harun05 Eylül 2013

  Tarih 05.09.2013 iş bankası ilgiz davranmakta çok ısrarlı. Halen tarafıma dönüş yapılmadı. Halen hiçbir açıklama yok. Ben düştüm hataya siz düşmeyin...

 • Harun02 Eylül 2013

  Halen banka tarafından tarafıma hiç bir dönüş yapılmadı. Çok merak ediyorum acaba nasıl ört bas etmeye çalışacaklar. Fakat bu defa kararlıyım. Zararım ödenmediği taktirde mahkeme için bütün evraklarım,ses kayıtlarım hazır.!!

 • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön