25 Haziran 2013

İş Bankası Çağrı Merkezine Bağlanmak Çok Zor!

25. 06. 2013 gece 2:30-3:00 saatleri arasında kredi kartım ile ilgili bir işlem için İş Bankası çağrı merkezinizi aradım.Müşteri temsilcisine bağlanmak istediğimde bekleme süresi 1 dakika dedi ve 13 dakika bekledim ve cevap alamadım. Tekrar aramamda 3-4 dakika bekledikten sonra hat meşgule düştü.

Not: Son olarak direk müşteri temsilcisine ulaşabilmek için kayıp çalıntı kart işlemini denedim. (Yapmak istediğim işlem bu değildi,sadece bu konuda ayrı bir duyarlılık gösteriliyor mu diye öğrenmek istedim. )

Sitenizde bize ulaşın başlığı altında yer alan 7 gün 24 saat bize ulaşın ifadesinin gerçekçiliği konusunda müşterilerinize gerekli desteği sağlayabilirseniz sevinirim.

Mert 14 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön