İpek K. Teşekkür Mesajı

teşekkürler

İş Bankası Çağrı Merkezinde Muhatap Bulamıyoruz!

İpek K. |

Gerçekten böyle kurumsal bir bankanın çağrı merkezinde 15 dk hatta bekleyip ve hattın karşılanmaması beni çok üzdü. Eşimin kredi kartına 40 tl kart aidat ücreti gönderimi yapılmış ve cevap alabileceğimiz muhatap bir kimse bulamıyoruz. Çok kötü bir durum. Koskoca İş Bankası'nın çağrı merkezinde kaç eleman var acaba? Gerçekten bu konuda yetkililerle görüşmek istiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İpek K.
  11 Ocak
  20:36

  teşekkürler

 • 06 Ocak
  15:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi