19 Mart 2013

İş Bankası Çağrı Merkezi Mağduriyeti!

Geçtiğimiz Cumartesi bir işim olması ve evimde net bulunmaması sebebiyle yardım almak maksatlı İş bankası çağrı merkezini aradım,zannedersem bir kişi çalışıyor ve yetişemiyor bir insan o kötü fon müziği eşliğinde 10 dk bekletilir mi? kapattım tekrar aradım aynı ,yine kapattım bir kez daha aradım ve yine aynı..

Artık ne için aradığımı bi kenarı bırakıp telefonu açtıklarında şikayetimi dile getirip kapatacaktım.Kendileri ulaşmak istediklerinde 10 kere 100 kere zamanlı zamansız aramayı tanıtım yapmayı biliyorlar ama biz aradığımızda ulaşamayalım istiyorlar resmen.Bende hizmet sektöründe çalışıyorum böyle şeyleri çok dert etmem ama İş bankası gibi bir şirkete yakıştıramadım..

Nazlı 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön