10 Nisan 2013

İş Bankası Bugün Git Yarın Gel!

Zonguldak İş Bankası Gazipaşa şubesinde 10. 04. 2013 günü bireysel işlemler bölümünde sıra alarak işlem sıramı bekledim sıra bana geldiğinde saat 12:35 civarındaydı iptal ettiğim kredi sigorta poliçem hakkında iade işlemi için verdiğim dilekçenin cevabını (3 ay önce yazılmış ve hala cevaplanmamış dilekçe) öğrenmek istediğimi belirttim.

Görevli kişi tc kimlik numaramı ve adımı istedikten sonra baktı ve kredi bilgilerime ulaşamadığımı öğleden sonra gelmem gerektiğini söyledi. Görevli öğlen yemeğine çıkacaksa o zaman ilgilenmesin ben sürekli bankaya gidip gelme mecburiyetindemiyim. Bu mudur 21. yy İş Bankası anlayışı. .

Ali 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön