07 Eylül 2013

İş Bankası BP Kampanyasından Kazandığım Maxipuanımı Yüklemedi!

5 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında yapılan BP kampanyası dahilinde 4 kere 75 TL ve üstü benzin alımı yaptığım halde 30 TL'lik maxipuanım yüklenmemiştir. Her alışveriş yapışımda telefonuma sms geldi, son alışverişimde de 4. kez alışveriş yaptığım mesajı geldi.

27 Ağustos salı günü müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede üye iş yerlerinden alışveriş yapıp yapmadığımla ilgili inceleme yapılacağı bana 10 gün içinde geri dönüleceği söylendi. Ne dönüş yapıldı ne de puanım yüklendi. Bu sorunumun en kısa sürede düzeltilmesini düzeltilmediği takdirde en kısa sürede İş Bankası'yla bütün ilişiğimi keseceğimi bildiriyorum.

Selda 23 Okunma

Cevaplar

  • Selda10 Eylül 2013

    bana halen dönüş yapılmadı!

  • İş Bankası Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön