07 Ekim 2013

İş Bankası BP Kampanyası Maxipuanları Yüklemedi!

İş Bankası'nın BP den 4 tane 75 TL'lik yakıt alışverişine 30 TL Maxipuan kampanyasına katıldım ve maxipuanlarım yüklenmedi. Müşteri hizmetlerinden incelenmesini istedim bana dönüş yapılmadı. Aradan 20 gün geçti bir daha aradım ve acil olduğunu belirtip tekrar kayıt yapıldığını söyledi ve aradan yine 10 gün geçti yine haber yok!

Ayda 2600 TL kredi kartı harcaması yapıyorum ve kampanya dahilinde hak ettiğim puanlar yüklenmiyor ve dönüş yapılmıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamalarını ve bu yanlışın bir an önce telafisini istiyorum. Ben ki bu bankadan 2 kere kredi çekmiş ve kredi kartı harcamalarımın 2000 TL' den aşağı ödeme yapmayan biriyim. Ben olsam böyle bir müşteriyi kaybetmek istemem. Onlar?

Gürbüz 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön