İş Bankası Bozuk ATM Kullanıyor.

Cem G. |

İş Bankası'nın İzmir Özdilek alışveriş merkezinde bulunan 7*** no.lu ATM'sinden bundan 20 gün önce para çekmek istedim ancak, kullandığım bankamatik özellikli kredi kartım ATM'ye sıkıştı. Bunun üzerine benim ve eşimin kullandığı kredi kartları iptal edilerek yeniden talep edildi ve 7 gün bekledikten sonra geldi. Ancak bu gün yine 7*** numaralı İş Bankası ATM'sinden para çekmek istediğimde yine aynı olay oldu, kart yine aynı ATM'ye sıkıştı ve makine karta el koydu. Yine aynı işlemi yaptım yine kart bekleyeceğiz. Bu bozuk ATM'yi ısrarla 20 gündür tamir etmeyip müşterilerinin sorun yaşamasına neden olan İş Bankası ATM'lerine doğru dürüst hizmet vermesini istiyoruz.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  09:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi