İş Bankası Borcunu Ödeyip İptal Ettiğimiz Hesaba Borç Çıkardı!

Emre Ö. |

Yaklaşık 1 ay önce vefat eden babamın İş Bankası'nda bulunan hesabının kart borçlarını ödedik. Ancak ölüm belgelerini herşeyini verdiğimiz ve borçlarını ödediğimiz İş Bankası hala babamın telefonuna ek hasabınız faizi vadesinde ödenmediğinden gecikmeye girmiştir. 0, 5 TL ödemeniz gerekir diye bir msj atmış. İyi ki telefonunu kapattırmamışız babamın. Ölen adamın teline mesaj atıyorlar. Sırf öğrenemeyelim diye atılmış mesaj gibi. Ben ufak meblağda değilim. Ancak borcu bitti dediğiniz kartlarını iptal ettiğiniz hesabın daha ne parası isteniyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  17:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi