25 Ocak 2014

İş Bankası Borcumu Ödememe Rağmen Kaydı Silmemiş!

Üniversite öğrencisiyken İş Bankası peynir ekmek gibi kredi kartı dağıtıyordu. Stand kurup üniversite
öğrencilerine ve bende aldım almaz olaydım öğrencilik bitince iş bulana kadar ödeme düzensizliğim oldu ama 300 TL borcum vardı ve borcu sonunda kapattım ve borcumu kapattığımı merkez bankasına bildirmemişler. Hiçbir bankadan ne kredi kartı ne de kredi alabiliyorum.

Şuan çalışıyorum ve imkanlarım üst düzeyde ama işlerimi sürdürmek için bu İş Bankası yüzünden kredi ve kredi kartı bile alamıyorum. İş Bankası yüzünden hiçbir bankanın ürününü kullanamıyorum. Öğrenciyken sıkıntılı ödemelerin olması çok doğal bir durum İş Bankası hayatımı mahvetti resmen. Bu durumu düzeltmeliler! Borcumu kapattım!

Sercan 162 Okunma

Cevaplar

  • Sercan18 Şubat 2014

    banka beni hala aramadı ve hala sorunum düzeltilmedi

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön