04 Eylül 2013

İş Bankası Borcu Yoktur Yazısı İçin 45 TL İstiyorlar!

Kredi kartı kullanımını cazip yapan bankalardan biri olan İş Bankası kartı iptal ettikten sonra bir küsme edasıyla borcu yoktur evrağı karşılığında talep edilen 45 TL'yi neden istediklerine anlam veremedim. Maddi olarak 10 kuruş dahi etmeyen manevi olarak değerli olan bir kağıt olan borcumun olmadığını gösteren bu evrağı kesinlikle almam gerektiğini anladım.

Başka bankaların kartlarını da iptal etmiş hiçbir ödeme yapmamıştım. İş Bankası'nın bu talebi düşündürücü. Bankalar yeterince para kazanıyorlar üstüne son olarak borcu yoktur yazısına ücret istemelerini kınıyorum. İyiki iptal ettirmişim hiç pişman değilim. 1 kartım daha var,onuda iptal edeceğim.

Mesut 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön