İş Bankası Blokeli Karttan Ödeme Yaptırdı.

Abdulsamet S. |

2-3 senedir blokeli olan işte üniversiteli kredi kartım var. Bir nedenden dolayı rezervasyon yapmam gerekti ve kredi kartımın sadece kart numarasını kullanarak rezervasyon yapmak istedim. Kartım blokeli olduğu halde karşı tarafa 90 euro ödeme yaptı. Konuyu müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim ve görüştüğüm kişi bana sistemsel bir hata olduğunu, alışveriş itiraz formu ile İş Bankası şubesine götürdüğüm zaman sorunumun düzeleceğini söylediler.

Üstüne basa basa söylüyorum, kart 2-3 senedir blokeli ve kullanıma kapalı. İş Bankası Karaköy şubesine gidip hem formu ilettim, hem bir dilekçeye durumumu anlatan yazı yazdım. Şubede ki personele durumu anlattığımda onlarda çok şaşırdılar ve blokeli kartla olduğu için itirazın kabul olacağı şeklinde bilgi verdiler. Bugün arandım ve hem bu parayı, hem de üstüne binen avukatlık masrafını ödemem gerektiğini söylediler.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulsamet S.
  13 Ekim
  18:04

  İş bankasının yaptığı tam bir dolandırıcılıktır. Blokeli / kapalı kart'a nasıl borç çıkarırlar ve kendi hataları karşılığı müşterilerini yasal takibe alıp sözde borç üstüne bir de avukatlık masrafı çıkarırlar.

  Acil dönüş bekliyorum yine akşam oldu ve ben aranmadım.

 • Abdulsamet S.
  13 Ekim
  11:08

  Acil dönüş bekliyorum lütfen

 • 13 Ekim
  09:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi