20 Şubat 2013

İş Bankası Bloke Kalkmıyor!

Kredi kartı kefilliğinden borcum olduğu yazı olarak bildirildi ve maaş aldığım banka olduğu için maaşıma bloke konuldu. bankaya kartın ilk sözleşmedeki borcu ödeyeceğim doğrultusunda bir ihtarname gönderdim fakat geri dönüş olmadı. araştırma yaptım öğrendim ki kefil olduğum kişi vefat etikten sonrada kart kullanılmış.

Bunun üzerine tekrar bankaya ihtarname ile başvurdum ancak hala bankadan geri dönüş olmadı (2007) bu tarih oldu ne blokem kalktı nede borca dair bir tebliğat yapıldı. böylesi büyük bir kuruluş neden bu kadar uzun bir sürede böyle basit bir olayı çözüp mağduriyetimi gidermiyor hiç anlamıyorum.

Deniz 69 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön