İş Bankası Bloke Kalkmadı!

Dstn Ş. |

Ben 5 yıl önce yani 2010 senesinde öğrenci kredi kartı kullanıyordum ve bir kere gecikmeli ödemem olduğu için kartım bloke oldu. Sonra ödemesini yaptım beş sene sonra bloke kaldırılacaktır dendi ve ben şu an kredi başvurusu yapamıyorum. Olumsuz sonuçlanıyor düzenli ödemelerim olduğu halde ve borcum olmadığı halde İş Bankasını aradım beş sene geçtiğini söylediler ama hala bloke var ne demek bu ya beş sene sonra kalkması gereken bloke neden kalkmadı ben boşuna mı bekledim beş sene?

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi