25 Haziran 2014

İş Bankası Bitmek Bilmeyen Hesap İşletim Ücretleri!

Bankanın yaklaşık 8-9 yıldır müşterisiyim. Maaş ödemelerini bankadan alıyorum ki hesap incelendiğinde kolaylıkla görülebilir, ayrıca şu an hala yüksek lisans öğrencisiyim. Ancak İş Bankası, fırsat buldukça herhangi bir bilgilendirme dahi yapmadan hesabımdan para kesiyor. Call center'ı arıyorum, buradan işlem yapamıyoruz, şubeye git deniliyor.

Şubem de maalesef artık bana çok ters bir yerde ve gitmek zor, buna rağmen şubeye gidiyorum, dilekçe yazıyorum ancak bankanız tenezzül edip de dilekçeye cevap olacak bir bilgilendirme mesajı, maili vs gibi herhangi bir karşı aksiyonda bulunmuyor. Kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde kanuni mercilere başvuracağım.

Hürol 455 Okunma

Cevaplar

  • Hürol'un Teşekkür Mesajı12 Temmuz 2014

    Belgelerin sunulması ile ücret iade edilmiştir.

  • Hürol26 Haziran 2014

    Henüz bir geri dönüş yok bakalım ne yumurtlayacaklar. Ama dilekçem hazır, bir kaç gün şans tanıyacağım kendilerine, daha sonra Hakem heyeti bu işi çözer.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön