21 Eylül 2015

İş Bankası Birinci Dönem İşlem Masrafı!

İş Bankası hesabı ve kredi kartı sahibiyim fazlasıyla alışveriş yapıp her ay 900 civarı harcama yapmaktayım ve hiç aksatmadan borçları düzenli yatırmaktayım. Üstelik 1 tane otomatik ödeme talimatımda var.

Hesabımdan 1. Dönem işlem masrafı alınmış 53 TL küsürat. Sanırım 2.dönem masrafı da alınacak. Mail yazıp geri iadesini talep edişimde 2 sayfa yazı göndermişler. Geri iadesi mümkün değil 1 tane daha otomatik ödeme yapmak zorundasınız gibisinden yazılar okudum. Bu yüzden taksitli borçlarımı ödeyip hesabımı da kapatmayı düşünüyorum. Okuyucularıma sunarım.

Emre 250 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön