İş Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisinin Nesi Var?

Harun Burçin Ö. |

Bugün Beylikdüzü İş Bankası şubesine gittim 30.000 TL'değerinde kredi çekmek istedim fakat müşteri ilişkileri sorumlusu G***** A. isimli bayan beni telefonla arayıp gayet lakayt bir tavırla krediniz onaylanmadı dedi. Bunun üzerine bankaya kredimin neden onaylanmadığını sorduğumda bana herhangi bir şey bilmediğini söyledi. Bende bunun üzerine o zaman neden bana 3.000 TL değerinde kredi kartı verip daha sonrasında 5.000 TL'ye yükseltiniz diye sorunca ben bilemem cevabını aldım. Bununla ilgili bütün gazetelere gereken yazıları yazacağımdan hiç şüpheniz olmasın...

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun Burçin Ö.
  27 Kasım
  19:53

  Ne arayan var ne soran

 • 21 Kasım
  09:36

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi