İş Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisi Çok Kaba..

Yunus B. |

Bugün saat 12:00 sularında İzmir Balçova şubesinize konut kredi başvurusu talebinde bulunmak için geldim R*** bey ile fakat bu kadar ilgisiz ukala bir çalışan görmedim. Sizler oraya oturan kişileri sizleri temsil etmesi için oturuyorsunuz sanırım fakat oraya oturan kişiler sanki köy ağası onlardan minnet etmeye gelmiyoruz.

Talep de bulunduktan sonra bana bir küçük not kağıdına rakam verdikten sonra telefon ile konuşmaya başladı ve belli bir süre bekledim, konuşma esnasında farklı bir şey var mıydı diye hadi kalk git dercesine soru soruyor, ödemelerimi sormadı ne kadar maaşım olduğunu sormadı kaç taksit istediğimi sormadım, kredi faiz olduğunu söylemedi sizler böyle mi çalışıyorsunuz?

Hayatımda bu kadar ilgisiz bir çalışan gördüm ve kendini çok beğenmiş biri yapıcı olmaya çalışan biri yok, yardım etmek için orada oturuyorlar sanıyorum, inanın benden yaşça büyük olmasa tepkim farklı olurdu..

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  14:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi