İş Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisi!

Akkan P. |

İş bankası İzmir manavkuyu şubesindeki S**** Hanım gizlilik bilgilerimi başka şahıslarla paylaşmıştır. Ayrıca kredi başvurumuzu 4 günde sonuçlandıramamış başvurumuzu geri çekmek isteyincede belgelerimizi annemin önüne atıp üslupsuz konuşmuştur. Bu davranışlardan şikayetçiyim! Ayrıca genel müdürlüğe de bu şikayetimi bildireceğim. Yıllardır İş Bankasıyla çalışıyorum ilk defa böyle bir şube çalışanı ile karşılaştım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  10:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi