İş Bankası Biraz İnsanlık Balmumcu Şubesi!

Kemal C. |

Halam 1 senedir lenf kanseri tedavisi görüyor. (sağlığı da maddi durumu da çok şükür şu an yerinde) Yürüyemediği için kartlarını ben yatırıyorum. İşten ötürü bazı kartlarını gününde yetiştiremiyorum. Bunları şubedeki temsilciye özellikle ilettim.

"Genel Merkez" her ay yatmasına karşın, borçların minimumunu 3 dönem son ödeme tarihinden birkaç gün sonra yatırıldı diye kartın tüm limitini dondurdu. (hesabında borcun 4 katı kadar fon olmasına rağmen)

- Böyle bir durumda bize yardımcı olmayan şube temsilcisine,
- Temsilci durumu bildirip, buna rağmen bunu yaptılarsa İş Bankasına,
Bu durumda durumu olmayan bir kanser hastasını ne duruma sokabileceklerini hatırlatıp sadece hayırlı "iş"ler diyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  10:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi