11 Şubat 2014

İş Bankası Bir Kart 15 Günde Nasıl Gelmiyor?

Ben İş Bankası'nın yeni müşterisiyim. Ama daha ilk günlerden dakika 1 gol 1... Pendik şubesine gelen kartımın Avcılar Şubesine transferi için bundan 15 gün önce Avcılar Şubesinden dilekçe yazdırdım. Bayan bana dedi ki 10 gün sonra gelip kartınızı buradan alabilirsiniz. Bende tamam dedim. Ve 10 günün üzerine birkaç günde ben ekledim.

Bugün Avcılar şubesine gittiğimde kartımı bulamadılar. Ve bana aynen dedikleri şu: Beyefendi dilekçe yazdınız mı? İşte o dakika çalıştığım diğer bankaların değerini daha iyi anladım.

Kartım hala Pendik şubedeymiş bir daha İş Bankası'na gitmem kartımı ya adresime gönderin yada iptal edin...

Oğuz 126 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön