İş Bankası Bilgim Olmayan Otomatik Ödeme Talimatı.

Emin B. |

Kredi kartı dönem borcunun asgari tutarını yatırmama rağmen, son ödeme günü toplam dönem borcu hesabımdan kesilmiştir.
Temsilciniz H*** Bey ile görüştükten sonra herhangi bir otomatik ödeme talimatım olmamasına rağmen paranın kesildiği temsilciniz tarafından doğrulanmıştır.
Üst mercideki N*** Hanım paranın hesabıma geçmesinin söz konusu olmadığı konusunda bilgilendirildim.

Benim kartımdan, asgari tutarı ödememe rağmen, bilgim olmayan ödeme gerçekleşiyor ve paranın hesabıma geçmesi söz konusu olmuyor.
21 Yaşındayım ve 6 senedir İş Bankası müşterisiyim. İlk defa böyle mantık dışı bir sorunla karşılaşıyorum ve paramı talep ediyorum.
Gerekli bilgi resimde mevcuttur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin B.
  17 Mart
  22:55

  Olayın üzerinden 24 saat geçmesine rağmen maddiyatsızlıklar içinde ödeme bekliyorum

 • 17 Mart
  11:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Emin B.
  17 Mart
  00:12

  Üst mercii deki Necla Hanım' a acil olarak bu parayı almam gerektiğini ilettiğimde işlemin 7-10 gün içerisinde sonuca varacağını. Ve paranın geri ödenmesinin söz konusu olmadığı konusunda bilgilendirildim.