24 Aralık 2013

İş Bankası Bilgim Olmadan Yapılan Kart Değişikliği!

6 senedir müşterisi olduğum, ana kredi kartı ve paramı bulundurduğum Türkiye İş Bankası, kendisine yakışmayan bir biçimde kullanım tarihi dolan, yıllık aidatsız İş'te Üniversiteli kredi kartımı benden onay almadan normal özellikli Maximum kart olarak yenilemiştir.

Öğrenciliğim devam ettiğinden, düzenli ödemelerime rağmen yıllık kart ücreti almak için yapılan bu çirkin hamleyi bu kadar kurumsal ve köklü bir firmaya yakıştıramadım. Bilgi almak ve bu yenilenen kredi kartını bu haliyle istemediğimi, halen öğrenci olduğumu belirtmek için aradığım müşteri hizmetlerinden de maalesef bir cevap alamadım. Bilgilerinin olmadığını, kartın sistemde normal özellikli maksimum kart olarak gözüktüğünü söylediler.

Emre 176 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön