02 Mayıs 2013

İş Bankası Bilgim Olmadan Açılan Ek Hesabım İçin Haciz İşlemi Uygulandı!

2007 senesinde İşbankası Aydın-Çine Şb. de maaş hesabı açtırdım. Düzenli olarak maaşımı bu hesaptan çektim. Ekstra hiçbir avans vb. kullanmadım. Hesabımı da 6 yıl boyunca hiç kullanamdım. 6 yıl içinde hiçbir şekilde ödeme talebi, ihtar, tebligat gelmedi. 6 sene sonra 02. 05. 2013 tarihinde İzmirdeki S. D. hukuk bürosundan 2. 900 TL borcumun olduğunu ve bugün kısmi ödeme yapmazsam haciz işlemi uygulanacağını öğrendim.

Bu nasıl olabiliyor? Benim iznim olmadan nasıl ek hesap açılabiliyor?Bu suç değil mi?Bu hesabı bilgim olmadan açan personelizle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Daha önceleri bankalarla ilgili bu tür yazıları okur ve mağdurlara acırdım. Şimdi ben aynı duruma düştüm.

Latife 71 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön