İş Bankası Bilgim Dışında Kredi Kartımdan İşlem Yapılmış.

Başar A. |

2015 Ekim ayında gelen ekstrede bilgim dışında yapılan harcama mevcuttu (540 TL). Banka ile iletişime geçip doldurduğumuz formu faksladığımız halde bana herhangi bir geri dönüş olmadı. Yani sonuç alamadım. Beni haklı görüp kredi kartımı değiştirdiler ancak paramın iadesi olmadı. 10 ay olmasına rağmen hala bir çözüm sunulmadı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  10:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi