İş Bankası Bilgim Dışında Harcama!

Esra Ç. |

15.08.2016 tarihinde kasım ayında kaybolma şüphesiyle kapatmış olduğum kredi kartımdan 8,15 USD tutarında işlem yapıldığı şeklinde gelen mail üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda konuyu anlamadık harcama itirazında bulunun gibi cümleleri karşısında İş Bankası'na olan güvenim inanılmaz derecede sarsıldı korktuğum için kullanmakta olduğum kartımın da kapatılmasını talep ettim. Nasıl oluyor da 9 ay önce kapatılmış yerine başka bir numara ile başka bir kart gönderildiği halde kapalı karttan harcama yapılabiliyor ve bunun açıklamasını kimse bana yapmıyor. Harcama itiraz formunu doldurup faks çekmeye çalıştım faksı da ulaştıramıyorum ve işin garibi hiçbir banka yetkilisi beni hala arayıp bilgilendirme yapmıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Ç.
  08 Eylül
  11:58

  Üzerinden neredeyse 20 gün geçmesine rağmen firmadan hala hiçbir şekilde konuyla ilgili yardımcı olmadılar ve bu süre zarfında da hala kredi kartımı da kullanamıyorum. Bu nasıl bir müşteri ilgisidir çözüm odaklılıktır anlamış değilim.

 • 19 Ağustos
  10:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi