İş Bankası Bilgilerimi Başkalarıyla Paylaştı!

Engin N. |

İş Bankası, bilgim dışında mayıs ve haziran ayları içerisinde bana ait olan KKB skorlamamı başkaları ile paylaşmıştır. İş Bankası'na başvurmama rağmen, 2 kez aradıktan sonra bir daha dönüş sağlanmamıştır. Şahsım olarak hukuka başvuruyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin N.
  19 Kasım
  15:16

  iş bankası ile ilgili şikayetim devam ediyor. Benimle herhangi bir iletişime geçmediler. İletişim bilgilerimi kendileri ile paylaştığım halde.

 • Engin N.
  16 Kasım
  15:13

  böyle bir talep yoktur.

 • 16 Kasım
  12:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi