02 Mart 2013

İş Bankası Bilgilendirme Dışı Para Kesimi!

Ben 2 yıldır İş' te Üniversiteli kredi kartı kullanıyorum. Ocak 2013 de ilk defa kartım yenilendi. Yine ocak ayında Üyelik Aidatı altında -20 tl borç bilgisi çıktı. Başta kart alırken kesinlikle para kesilmeyeceği söylenmişti ki öğrenciyim zaten limiti 300 TL, 20 TL sini kesmek.

Bilmiyorum bizler İş Bankası' nın samimiyetine güvenerek alıyoruz ama sonunda böyle yapılması doğru mu? En azından önce bilgilendirme gönderilmeli ve kapatmak isteyen kapatabilmeli idi. Paranın geri iadesini talep ediyorum.

Ceylan 391 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön