İş Bankası Bilgi Vermeden İşletim Ücreti Aldı!

Mehmet Gökhan Ç. |

Hesabımdan çekilen hesap işletim ücretinin haksız olduğunu ve benden habersiz bir şekilde alındığı için hakkımı helal etmiyorum. Bu tür işlem için bankanın beni arayıp bilgilendirmesi gerekmez mi ? Ben neden atm'ye para çekmeye gittiğimde sürprizle karşılaşıyorum. Belki o an için o paraya ihtiyacım vardı ve siz bana haber vermeden benim parama el koyduğunuz için ben o an çaresiz kaldım. İş Bankası'nda bana ulaşabilecekleri mail adresim, telefon numaram olduğu halde. B şekilde masraf kestikleri için İş Bankası hesabımı en kısa sürede kapatacağımı da bilin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  16:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi