01 Kasım 2013

İş Bankası Bilgi Güncelleme!

İş Bankası çağrı merkezini aradığımda müşteri temsilcisine internet şubesini kullanmak için şifre almak istediğimi söyledim. Sistem de kayıtlı numaram eski olduğundan işlem yapamadığını bankaya gitmem gerektiğini söyledi. Şubeye uzakta olduğumu ve işlemin acil olduğunu bütün Call Center lar da bilgi güncelleme yapıldığını izah etmeme rağmen hiç alakadar olmayıp direk geçiştirerek görüşme sonlandı.

Bu kadar büyük banka gecenin bir saatinde acil bir işlem yapmamız gerektiğinde beni bankaya yönlendiriyorsa ayrıca bununla da yetinmeyip bilgi güncelledikten sonra iki iş günün geçmesi gerektiğini daha sonra şifre alabileceğimi söyledi. Hangi çağda kaldık. O kadar süre geçtikten sonra gerek kalmaz zaten.

Seyit 1.410 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön